Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Technika grzewcza
Instalacje wodno kanalizacyjne
Instalacje gazowe
Wentylacja i klimatyzacja

Sprawdź zakres świadczonych przez na usług

Wyposażamy zarówno budynki użyteczności publicznej, budynki firmowe, hale przemysłowe jak i domy jednorodzinne w instalacje ogrzewania oraz instalacje sanitarne.

Jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa pełen zakres usług w zakresie techniki grzewczej i instalacji sanitarnych - od doradztwa, przez dostawę i montaż aż po pełne uruchomienie instalacji. Świadczymy ponadto usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Technika grzewcza

Zajmujemy się serwisem i montażem instalacji C.O. opartych na kotłach gazowych, węglowych oraz innych typów (m.in pellet) takich producentów jak Saunier Duval, Vaillant, De Dietrich, Heiztechnik oraz wielu innych. Wykonujemy instalacje ogrzewania podłogowego, instalacje konwekcyjne oraz montaż kolektorów słonecznych i automatyki z tym związanej.

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Wykonujemy w budynkach instalacje zimnej i ciepłej wody zasilane zarówno z instalacji wodociągowej jak i deszczowej a także studni. Ponadto realizujemy w budynkach wszelkie instalacje kanalizacyjne - zarówno nowe jak i modernizacje instalacji istniejących.

Klimatyzacja i wentylacja

Realizujemy instalacje wentylacyjne (w szczególności instalacje wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła) oraz instalacje klimatyzacyjne m.in. w oparciu o popularne klimatyzatory typu SPLIT.

Odkurzacze centralne

Wykonujemy instalacje odkurzaczy centralnych zapewniające komfort i czyste powietrze w domu. Jesteśmy stanie doradzić Państwo w zakresie doboru urządzeń.

Sprzedaż mat. inst.

Dostarczamy i montujemy armaturę łazienkową a także dostarczamy na plac budowy różnorodne materiały instalacyjne.